Yalnızca Türkiye’nin değil, gelişen ve büyüyen ekonomiye sahip neredeyse her ülkenin lokomotif ekonomik gelişim ve istihdam ilerleyişinde İnşaat Projeleri’nin önemi büyüktür. İnsanoğlunun temel ihtiyaçları arasında en önemli olan unsurların başta gelen barınma ihtiyacı modern ihtiyaçların değişimi ve gelişimi ile yeni bir hal almış; konut, iş yerleri, fabrikalar gibi inşaatların tamamlanma hızları ile yapı ömürleri mevcut teknolojik gelişmeler sayesinde değişmiş ve kalite standartları artmıştır. Dünya’nın en büyük inşaat şirketleri listesine giren neredeyse tüm Türk Şirketleri ile firmamızın arasında yakın geçmişte bir çalışma ve iş birliği mevcuttur.

MSG olarak, dünya genelinde anahtar teslim fabrika, üretim alanları, enerji santralleri ve beton / çimento santralleri konusunda uzman mühendislik ve müşavirlik deneyimlerimizin getirdiği bilgi birikimi ile en iyiler ile çalışmanın getirdiği fiyat / performans endeksli yaklaşım sayesinde uzun yıllar bakım ve onarım ihtiyacı olmayan sağlıklı, çevreci ve en önemlisi güvenli yapıların inşasında bizzat rol oynamaktan gurur duyuyoruz.

MSG grup firmalarından Lotus Mimarlık 2018 yılında Mimar Onur Uyar ve İç Mimar Hatice Uyar tarafından kurulmuş, Ankara Beytepe’de merkez showroom ve proje ofisi bulunan ayrıca Ankara Siteler’de kendi tasarladıkları ödüllü mobilyaların imalatını yaptıkları bir üretim tesisleri bulunan mimarlık şirketidir. Toplam 5 mimar bir İnşaat Mühendisi bulunan genç ve dinamik kadroya sahip Lotus Home & Furniture adı altında ayrıca tasarım mobilyaları Beymen ve Vakkorama mağazalarında satışa sunan şirketimiz, Türkiye’nin dört bir yanındaki ödüllü ev ve ofis projelerinin de aranan mimarlık şirketlerinden birisidir.

MSG Yurt İçi ve Yurt Dışında:

  • Konut
  • İş Yeri
  • AVM
  • Enerji Santrali
  • Fabrika
  • Beton / Çimento Santrali
  • Üretim Tesisi

gibi alanlarda uzman kadrosu ve alanında kendini ispatlamış iş ortakları ile yaşanabilir, güvenli, sürdürülebilir malzemeler kullanılarak hayata geçirilecek projeler yapmayı amaçlamaktadır.

MSG Akdeniz Çözüm Ortaklığı A.Ş. Logo